Разделы
Работы на заказ
Готовые работы
  Дипломные работы
  Контрольные работы
  Контрольные работы по педагогике
  Контрольные работы по праву
  Контрольные работы по экономике
  Курсовые работы
  Курсовые работы по английской филологии
  Курсовые работы по прокатному и волочильному производству
  Курсовые работы по химии
  Лекции по педагогике
  Рефераты
  Рефераты по биологии
  Рефераты по ветеринарии
  Рефераты по зарубежной литературе
  Рефераты по информатике
  Рефераты по истории
  Рефераты по культорологии
  Рефераты по педагогике
  Рефераты по политологии
  Рефераты по физическом воспитании
  Рефераты по физкультуре
  Рефераты по химии
  Рефераты по экологии
  Рефераты по экономике
  Творческие работы по государственном управлении
  Тесты по психологии
  Рефераты по философии
  Рефераты по психологии
  Рефераты по украинской филологии
  Курсовые работы по психологии
  Бакалаврские работы по физическом воспитании
  Курсовые работы по экономике

Показать все работы
Информация
Свяжитесь с нами
Карта сайта
Выполняемые дисциплины
Способы оплаты
Цены и сроки
Гарантии
Вакансии
Репетитор по химии, кандидат хим. наук, Киев
Свежие новости
Програмове навчання

Професіограма продавця

Професіограма менеджера

Суть відтворення, його основні елементи та види

Правові основи забезпечення зайнятості вивільнюванних працівників

Быстрый поиск
 
Введите слово для поиска.
Расширенный поиск
Поиск по названию
АБВГДЕЁЖ
ЗИЙКЛМНО
ПРСТУФХЦ
ЧШЩЭЮЯ
Предыдущая работа  Товар 1 из 1 категория Рефераты по физкультуре  Следующая работа
Вплив змагань на спортсмена
[126]
22.00 грн.
На печать  Сообщите своим друзьям и близким о нашем магазине  Написать отзыв о работе

Зміст
Вступ
1. Класифікація змагань
2. Правила змагань та вимоги до них.
3. Вплив змагальної діяльності на особистість спортсмена
Висновок
Список літератури

Вступ

Змагання – це один з компонентів системи спортивної підготовки спортсмена.
Система спортивних змагань є головним системоутворюючим і інтегруючим чинником, що найбільш суттєво впливає на всі інші елементи спорту. У основоположних працях провідних теоретиків спорту змагання трактуються як мета, засіб, метод і модель підготовки, як потужний важіль управління видом спорту.
Спеціально організовані спортивні змагання спрямовані на максимальну реалізацію духовних і фізичних можливостей людини, групи людей, команди, демонстрацію і співставлення рівня підготовленості, досягнення вищих результатів або перемоги в регламентованих спеціальними правилами, в умовах неантагоністичного суперництва, специфічного для виду спорту.
Спортивні змагання, будучи сутністю спорту, визначають цілі і спрямованість розвитку і виховання спортсмена для результативної діяльності.
Спортивні змагання є своєрідною моделлю людських відносин, що реально існують в суспільстві: боротьби, перемоги, поразки, взаємовиручки, спрямованості до постійного вдосконалення та досягнення вищого результату в діяльності, задоволення творчих і престижних цілей та ін. Змагання в спорті спираються в своїй основі на моральні правила суспільства, тому соціальне середовище, суспільний лад часто роблять визначальний вплив на характер змагальних орієнтацій та установок спортсменів.
Змагання в сучасному спорті є не тільки способом виявлення переможця, але і найважливішим засобом підготовки спортсмена, вдосконалення спортивної майстерності, контролю за рівнем підготовленості і т.д. Це пояснюється тим особливим емоційним і фізіологічним фоном, який посилює вплив фізичних вправ і може сприяти максимальному прояву функціональних можливостей організму. Багатьма дослідженнями показано, що практично у всіх випадках навантаження в ході змагання перевершують аналогічні навантаження, виконувані в тренуванні і навіть в умовах, що моделюють змагання.
Сприяючи розвитку фізичної підготовленості, вдосконалення психічних і рухових функцій, зростанню спортивної майстерності, моральному вихованню спортсмена, змагання сприяють всебічному і гармонійному вихованню особистості спортсмена. Стимулюючи активність занять спортом, спрямованість до вищих досягнень, змагання є способом впливу суспільства на формування людини.

1. Класифікація змагань

Спортивна практика об'єднує ряд видів спортивних змагань, які поділяються за різними критеріями і, перш за все, напруженості і важливості в системі річної підготовки. Виділяють підготовчі, контрольні, підсумкові та головні змагання.
Розрізняють також змагання за типом "заліку"; за типом розіграшу першості; за ієрархією спортивної майстерності (вища ліга, перша, друга і т.д.). Зустрічаються й інші критерії класифікації та способи проведення змагань.
Вибір того чи іншого способу проведення змагань залежить від виду спорту і традицій проведення змагань у цьому виді; цілей змагань; кількості учасників і місця проведення; можливостей суддівської колегії і часу, виділеного на проведення змагань; традицій місця проведення змагань тощо і визначається Положенням про змагання, відповідно до правил суддівства даного виду спорту.
Найбільш часто зустрічаються в переважній більшості видів спорту способами проведення змагань є: круговий, відбірково-круговий, змішаний і спосіб прямого вибування [1, c. 24].
Спортивні змагання можуть бути особистими, командними і особисто-командними. В особистих змаганнях визначаються місця всіх спортсменів, які беруть участь, переможці та призери. У особисто-командних змаганнях, крім особистих місць учасників, по зайнятих ними місцями визначаються також і місця команд, які беруть участь у змаганнях. Характерною особливістю особисто-командних змагань є те, що всі учасники, в тому числі і спортсмени одного колективу, змагаються між собою.
У командних змаганнях визначаються тільки місця, зайняті командами, на відміну від особисто-командних, в командних змаганнях учасники однієї команди змагаються тільки зі спортсменами інших команд.
У більшості спортивних ігор (футбол, баскетбол, волейбол та ін.), а також у веслуванні (крім човнів-одинаків) практично розігруються тільки командні змагання.
Спортивні змагання можуть проводитися як матчеві зустрічі між двома або кількома командами спортивних клубів, міст, відомств, областей, республік, країн і т.д. У матчевих зустрічах, окрім командної першості, можуть визначатися і особисті місця учасників, розігруватися особиста першість.................................................................всього 11 стор.

Товар был добавлен в наш каталог 01 Май 2011 г.
Отзывы
Консультант
 (096)758-93-52
 (095)727-61-02
ICQ:  363886616
Вход
E-Mail:
Пароль:
Регистрация
Забыли пароль!
Корзина
Перейти
Корзина пуста
Мы принимаем
Новинки
Перейти
Комплексна країнознавча характеристика США
Комплексна країнознавча характеристика США

Добавить в Корзину 21.00 грн.
Зміст Вступ 3 1. Географічне розташування, природно-кліматичні умови і сировинні ресурси, найбільші міста, структура транспортних сполучень 4 2. Історичні витоки та основні етапи розвитку нації ...
Отзывы
Перейти
Написать отзывНапишите Ваше мнение о работе!
 

www.hifiaudio.com.ua