Разделы
Работы на заказ
Готовые работы

Показать все работы
Информация
Свяжитесь с нами
Карта сайта
Выполняемые дисциплины
Способы оплаты
Цены и сроки
Гарантии
Вакансии
Репетитор по химии, кандидат хим. наук, Киев
Свежие новости
Програмове навчання

Професіограма продавця

Професіограма менеджера

Суть відтворення, його основні елементи та види

Правові основи забезпечення зайнятості вивільнюванних працівників

Новости
Учебные материалы
Статьи
Быстрый поиск
 
Введите слово для поиска.
Расширенный поиск
Поиск по названию
АБВГДЕЁЖ
ЗИЙКЛМНО
ПРСТУФХЦ
ЧШЩЭЮЯ
Поиск в новостях:  
Вольтамперометрія з лінійною розгорткою потенціалу Дата: 01 Май 2011 г.
Вольтамперометрія – це метод аналізу і фізико-хімічних досліджень, який базується на вивченні вольтамперограм, тобто кривих залежності сили струму електрохімічної реакції, який виникає внаслідок окисно-відновних процесів на індикаторному електроді, від потенціалу його поляризації.

Електрохімічна ячейка містить досліджуваний розчин, індикаторний та допоміжний електроди, на які накладають поляризуючи напругу від зовнішнього джерела. Як правило, допоміжний електрод не поляризується, тобто його потенціал практично не змінюється при проходженні струму через ячейку, оскільки його площа в багато разів перевищує площу індикаторного електрода.

Вольтамперометрія при неперервно змінюваному потенціалі полягає у зніманні кривих сила струму – потенціал на нерухомому електроді, потенціал якого в процесі електролізу неперервно змінюється за яким-небудь законом. На практиці, зазвичай, потенціал або змінюється з часом лінійно, або є синусоїдальною функцією часу. Розглянемо докладніше вольтамперометрію з лінійною розгорткою потенціалу.

Цей метод є одним з найперспективніших напрямків розвитку вольтамперометрії. Розвитку цього методу сприяли досягнення сучасної радіоелектроніки, а також інтенсивний розвиток теоретичної електрохімії.

Даний метод характеризується порівняно низькою концентрацією визначення речовин, високою швидкістю реєстрації сигналів (до 100 В/с), яка досягається за рахунок електронно-променевої трубки осцилографа або швидкодіючих самописців. Суттєвою ознакою методу є використання відносно великих швидкостей розгортки напруги.

Теорія вольтамперометрії з лінійною розгорткою потенціалу вперше була розроблена в 1948 році Ренделсом і Шевчиком незалежно один від одного. Узагальнення теорії методу вольтамперометрії з лінійною розгорткою потенціалу було розроблено в 1964 – 1967 роках за допомогою електронно-обчислювальної техніки. У розробці теорії методу брали участь Т. Делахей, Р. Нікольсон, І. Шейн та інші.

В методі вольтамперометрії з лінійною розгорткою потенціалу фактором збудження є напруга (потенціал), яка змінюється за лінійним законом. Зміна сили струму реєструється самописцем. Розчин, в якому ведуть дослідження, не перемішується і в ньому міститься у великому надлишку індиферентний електроліт (фон). Таким чином речовина переноситься тільки шляхом дифузії.

Спочатку швидкість електрохімічної реакції настільки мала, що струм не проходить через ячейку. По мірі збільшення напруги швидкість переходу електронів біля електрода збільшується і одночасно зростає сила струму. Кількість деполяризатора біля електрода з часом зменшується, що веде до зменшення сили струму (Ір) пропорційно концентрації речовин, що відновлюються чи окиснюються.

Показов:1241
Комментарии: 0

Отзывы Написать отзыв
Консультант
 (096)758-93-52
 (095)727-61-02
ICQ:  363886616
Вход
E-Mail:
Пароль:
Регистрация
Забыли пароль!
Корзина
Перейти
Корзина пуста
Мы принимаем
Новинки
Перейти
Дипломная работа 
Управляющий гостинично-ресторанным бизнесом
Дипломная работа Управляющий гостинично-ресторанным бизнесом

Добавить в Корзину 400.00 грн.
ВВЕДЕНИЕ 4 РАЗДЕЛ 1. СУЩНОСТЬ И ХАРАКТЕРИСТИКА ГОСТИНИЧНОЙ ИНДУСТРИИ 7 1.1. Общая характеристика мирового гостиничного хозяйства. Тенденции развития 7 1.2. Требования к номерному фонду ...
Отзывы
Перейти
Фізична підготовка в системі фізичного вдосконалення людини
Класс ..
5 из 5 звёзд!
 

www.hifiaudio.com.ua