Разделы
Работы на заказ
Готовые работы
  Дипломные работы
  Контрольные работы
  Контрольные работы по педагогике
  Контрольные работы по праву
  Контрольные работы по экономике
  Курсовые работы
  Курсовые работы по английской филологии
  Курсовые работы по прокатному и волочильному производству
  Курсовые работы по химии
  Лекции по педагогике
  Рефераты
  Рефераты по биологии
  Рефераты по ветеринарии
  Рефераты по зарубежной литературе
  Рефераты по информатике
  Рефераты по истории
  Рефераты по культорологии
  Рефераты по педагогике
  Рефераты по политологии
  Рефераты по физическом воспитании
  Рефераты по физкультуре
  Рефераты по химии
  Рефераты по экологии
  Рефераты по экономике
  Творческие работы по государственном управлении
  Тесты по психологии
  Рефераты по философии
  Рефераты по психологии
  Рефераты по украинской филологии
  Курсовые работы по психологии
  Бакалаврские работы по физическом воспитании
  Курсовые работы по экономике

Показать все работы
Информация
Свяжитесь с нами
Карта сайта
Выполняемые дисциплины
Способы оплаты
Цены и сроки
Гарантии
Вакансии
Репетитор по химии, кандидат хим. наук, Киев
Свежие новости
Програмове навчання

Професіограма продавця

Професіограма менеджера

Суть відтворення, його основні елементи та види

Правові основи забезпечення зайнятості вивільнюванних працівників

Быстрый поиск
 
Введите слово для поиска.
Расширенный поиск
Поиск по названию
АБВГДЕЁЖ
ЗИЙКЛМНО
ПРСТУФХЦ
ЧШЩЭЮЯ
Предыдущая работа  Товар 1 из 1 категория Рефераты по ветеринарии  Следующая работа
Робота ветеринарних служб
[129]
20.00 грн.
На печать  Сообщите своим друзьям и близким о нашем магазине  Написать отзыв о работе

Робота ветеринарних служб
План
1. Загальна характеристика ветеринарної служби господарства
2. Організація та планування роботи в приватних установах (підприємствах) ветеринарної медицини
3. Розрахунок економічних збитків від захворювання поголів'я

 1. Загальна характеристика ветеринарної служби господарства.
Відповідно до чинного законодавства сільськогосподарським підприємствам надано право самостійно визначати штати працівників для здійснення виробничої діяльності, у тому числі для ветеринарного обслуговування тваринницьких ферм. У зв'язку з цим на підприємствах агропромислового комплексу (АПК) існує своя виробнича ветеринарна служба. Залежно від форм власності підприємств виробнича ветеринарна служба має деякі особливості. Вони визначені Положенням про виробничу ветеринарну службу сільськогосподарського підприємства.
Виробнича ветеринарна служба існує в колгоспах, радгоспах, акціонерних товариствах, на тваринницьких комплексах з виробництва молока, яловичини, свинини, баранини, вовни, птахофабриках, в сільськогосподарських кооперативах, підсобних господарствах, зоопарках, цирках та на інших підприємствах агропромислового комплексу.
Завдання ветеринарних фахівців на підприємствах АПК наступні:
- попередження та ліквідація заразних і незаразних хвороб тварин;
- проведення ветеринарних заходів, спрямованих на успішний розвиток тваринництва;
- охорона здоров'я людей від хвороб, спільних для людей і тварин;
- виробничий ветеринарно-санітарний нагляд на тваринницьких фермах та інших об'єктах.
Ветеринарні заходи включають в технологічний цикл сільськогосподарського виробництва, тому діяльність виробничої ветеринарної служби тісно пов'язана з роботою тваринницьких ферм.
Ветеринарні заходи проводять за рахунок засобів сільськогосподарського підприємства, що виділяються спеціально на ці цілі. Ветеринарна служба господарств має можливість більш ретельно вивчати поголів’я тварин і здійснювати профілактичні та лікувальні заходи з урахуванням стану обміну речовин у тварин.
Утримання ветеринарних фахівців на кошти господарства дозволяє укладати вигідні контракти і створювати сприятливі житлові та матеріальні умови для їхнього життя. Крім того, ці фахівці можуть надавати платну ветеринарну допомогу хворим тваринам, що належить робітникам, службовцям, фермерам, кооператорам, колгоспникам.
В окремих господарствах, де створені орендні та сімейні ферми, тваринницькі кооперативи, ветеринарне обслуговування може бути організовано на принципах госпрозрахунку і чекової системи взаєморозрахунків.
У колгоспах ветеринарна служба також має додаткові відмінні риси. Створюється вона за рішенням загальних зборів колгоспників, а ветеринарні фахівці можуть бути прийняті в члени колгоспу або працювати за наймом.
Основними завданнями, які вирішуються ветеринарною наукою і практикою в даний час, є поліпшення якості продуктів харчування і сировини тваринного походження, вирішення проблем профілактики хвороб, спільних для людей і тварин, а також охорона країни від занесення збудників особливо небезпечних хвороб і захист зовнішнього середовища.
Перехід до ринкових відносин у всіх сферах народного господарства, в тому числі і ветеринарії зажадав докорінної зміни форм і методів організації ветеринарної справи. Виникла об'єктивна необхідність посилення професійної та економічної підготовки ветеринарного фахівця, впровадження ефективних комерційних форм організації ветеринарного обслуговування тваринництва і розвитку ветеринарного бізнесу в країні, а також поглибленого вивчення нових ефективних форм і методів організації ветеринарної справи, освоєння методів аналізу економічної ефективності ветеринарних заходів з використанням комп'ютерної техніки , знання діючих нормативно-законодавчих і правових актів з ветеринарії, державної, виробничої і комерційної діяльності, ціноутворення, оподаткування та ін.
Тривала економічна криза в країні, в результаті якої значно знижуються федеральні і місцеві бюджетні асигнування на ветеринарію, веде до того, що основним джерелом фінансування стають кошти власника тварин, а це в свою чергу підвищує відповідальність кожного ветеринарного спеціаліста за економічно ефективну і високоякісну організацію та виконання ветеринарних заходів. В умовах ринкових відносин проведені ветеринарні заходи повинні бути не тільки доцільними та результативними, а й економічно ефективними, фінансово окупними і вигідними для власників тварин, а також рентабельними для ветеринарної служби.

В умовах становлення ринкової економіки майбутнє виробничих і комерційних ветеринарних служб за маркетингом і менеджментом. Маркетинг ветеринарної справи розглядають як певну систему господарювання в умовах ринкової економіки, яка включає сучасні форми рішення виробничо-ринкових проблем і наукові методи організації управління ветеринарною діяльністю, тобто менеджмент. Маркетинг допоможе формувати оптимальні виробничі програми ветеринарної діяльності, оперативно реагувати на складні ситуації на ринку ветеринарних послуг, вибрати і прийняти найбільш раціональні рішення, зв'язані з конкретними ситуаціями і економічними умовами даного регіону.

Товар был добавлен в наш каталог 25 Май 2011 г.
Отзывы
Консультант
 (096)758-93-52
 (095)727-61-02
ICQ:  363886616
Вход
E-Mail:
Пароль:
Регистрация
Забыли пароль!
Корзина
Перейти
Корзина пуста
Мы принимаем
Новинки
Перейти
Дипломная работа 
Управляющий гостинично-ресторанным бизнесом
Дипломная работа Управляющий гостинично-ресторанным бизнесом

Добавить в Корзину 400.00 грн.
ВВЕДЕНИЕ 4 РАЗДЕЛ 1. СУЩНОСТЬ И ХАРАКТЕРИСТИКА ГОСТИНИЧНОЙ ИНДУСТРИИ 7 1.1. Общая характеристика мирового гостиничного хозяйства. Тенденции развития 7 1.2. Требования к номерному фонду ...
Отзывы
Перейти
Написать отзывНапишите Ваше мнение о работе!
 

www.hifiaudio.com.ua