Разделы
Работы на заказ
Готовые работы

Показать все работы
Информация
Свяжитесь с нами
Карта сайта
Выполняемые дисциплины
Способы оплаты
Цены и сроки
Гарантии
Вакансии
Репетитор по химии, кандидат хим. наук, Киев
Свежие новости
Програмове навчання

Професіограма продавця

Професіограма менеджера

Суть відтворення, його основні елементи та види

Правові основи забезпечення зайнятості вивільнюванних працівників

Новости
Учебные материалы
Статьи
Быстрый поиск
 
Введите слово для поиска.
Расширенный поиск
Поиск по названию
АБВГДЕЁЖ
ЗИЙКЛМНО
ПРСТУФХЦ
ЧШЩЭЮЯ
Поиск в новостях:  
Професіограма продавця Дата: 23 Ноябрь 2011 г.
1. Загальна характеристика праці

Зміст і основні операції (дії):

Тип професії «людина - людина». Виступає як посередник між виробниками товарів (промислових, продовольчих та інших) і населенням. Рекламує наявний товар, пропонує взаємозамінний товар, підраховує його вартість, перевіряє реквізити чека, упаковує товар, видає покупку. Стежить за своєчасним поповненням запасів товарів, термінами їх реалізації. Оформляє гарантійні паспорти на товари, звіряє найменування, кількість, комплектність, сортність, ціни, відповідність маркування, ярлики виробника, наявність пломб. Підраховує чеки (гроші), здає їх в установленому порядку і т.п. Може працювати за касовим апаратом. Оформляє прилавкові вітрини.

Підготовка і трудова діяльність продавця спеціалізуються за предметною ознакою. Продавці продовольчих товарів можуть спеціалізуватися на продажі бакалійно - кондитерських, кулінарних виробів, овочів і фруктів, м'ясо-рибних виробів. Професія продавця продовольчих товарів включає в себе більше 20 спеціальностей: продавець меблів, взуття, радіоапаратури, господарських товарів і т.п.

Професія має кваліфікації: молодший продавець, продавець, старший продавець. Продавці працюють індивідуально або в складі бригади, в приміщенні і на повітрі, за змінним графіком (такий графік найчастіше застосовується для продавців продовольчих товарів). Несприятливі чинники праці пов'язані з великими фізичними навантаженнями, емоційною насиченістю діяльності, шкідливими умовами (продаж нітрофарб, лаків, отрутохімікатів і т.д.). Робоча поза – положення стоячи.

2. Вимоги до індивідуальних особливостей

Продавцю необхідні стійкість уваги, хороші довготривала і оперативна пам'ять, арифметичні здібності, окомір, точне просторове сприйняття величини і форми предмета, чітка дикція. Він повинен бути емоційно стійким, спостережливим, товариським, чесним.

3. Вимоги до професійної підготовки

Продавцю потрібна хороша підготовка з математики (навички усного рахунку), а також, залежно від спеціалізації, з фізики (радіомагазини) тощо, знання у галузі товарознавства. Він повинен знати правила торгівлі товарами певної групи, їх асортимент, призначення, способи використання та догляду за ними, терміни зберігання, вимоги, що пред'являються до якості товару, бути обізнаним про стан споживчого попиту. Продавець повинен вміти обслуговувати устаткування, що використовується (ваги, холодильники, ріжучі машини та апарати), в його обов'язки входить отримувати товари зі складу, готувати їх до продажу, допомагати покупцеві у виборі товару, зважувати і упаковувати продукти, відпускати товари, підраховувати їх вартість, оформляти віконні і внутрімагазинні вітрини, вивчати попит покупців.

4. Медичні протипоказання

Захворювання опорно-рухового апарату, хронічні інфекційні захворювання, шкірна алергія, екзема кистей рук, епілепсія, різко виражений невроз, зниження слуху на обидва вуха, бактеріоносійство, хвороби серцево-судинної системи, якщо робота вимагає великого фізичного напруження.

Показов:3362
Комментарии: 0

Отзывы Написать отзыв
Консультант
 (096)758-93-52
 (095)727-61-02
ICQ:  363886616
Вход
E-Mail:
Пароль:
Регистрация
Забыли пароль!
Корзина
Перейти
Корзина пуста
Мы принимаем
Новинки
Перейти
Комплексна країнознавча характеристика США
Комплексна країнознавча характеристика США

Добавить в Корзину 21.00 грн.
Зміст Вступ 3 1. Географічне розташування, природно-кліматичні умови і сировинні ресурси, найбільші міста, структура транспортних сполучень 4 2. Історичні витоки та основні етапи розвитку нації ...
Отзывы
Перейти
Розвиток школи і освіти в Галицько-Волинському князівстві
дуже хороший реферат у мене вийшов дякую ..
5 из 5 звёзд!
 

www.hifiaudio.com.ua