Разделы
Работы на заказ
Готовые работы
  Дипломные работы
  Контрольные работы
  Контрольные работы по педагогике
  Контрольные работы по праву
  Контрольные работы по экономике
  Курсовые работы
  Курсовые работы по английской филологии
  Курсовые работы по прокатному и волочильному производству
  Курсовые работы по химии
  Лекции по педагогике
  Рефераты
  Рефераты по биологии
  Рефераты по ветеринарии
  Рефераты по зарубежной литературе
  Рефераты по информатике
  Рефераты по истории
  Рефераты по культорологии
  Рефераты по педагогике
  Рефераты по политологии
  Рефераты по физическом воспитании
  Рефераты по физкультуре
  Рефераты по химии
  Рефераты по экологии
  Рефераты по экономике
  Творческие работы по государственном управлении
  Тесты по психологии
  Рефераты по философии
  Рефераты по психологии
  Рефераты по украинской филологии
  Курсовые работы по психологии
  Бакалаврские работы по физическом воспитании
  Курсовые работы по экономике

Показать все работы
Информация
Свяжитесь с нами
Карта сайта
Выполняемые дисциплины
Способы оплаты
Цены и сроки
Гарантии
Вакансии
Репетитор по химии, кандидат хим. наук, Киев
Свежие новости
Програмове навчання

Професіограма продавця

Професіограма менеджера

Суть відтворення, його основні елементи та види

Правові основи забезпечення зайнятості вивільнюванних працівників

Быстрый поиск
 
Введите слово для поиска.
Расширенный поиск
Поиск по названию
АБВГДЕЁЖ
ЗИЙКЛМНО
ПРСТУФХЦ
ЧШЩЭЮЯ
Предыдущая работа  Товар 7 из 9 категория Рефераты по биологии  Следующая работа
Поперечносмугасті м'язові волокна
[130]
20.00 грн.
На печать  Сообщите своим друзьям и близким о нашем магазине  Написать отзыв о работе

План
Вступ
1. Утворення та форма м'язового волокна
2. Характеристика та функції посмугованих (поперечносмугастих) м’язових волокон
3. Морфологічна організація посмугованого м’язу
Література

Вступ

М'язи – органи тварин, які, володіючи у вищій ступені здатністю скорочуватися в певному напрямку, служать головними активними органами руху тварин (багатоклітинних, а частково і одноклітинних) – на противагу пасивним органам руху, що відіграють лише роль опори, важелів для прикріплення м'язів і докладання їх дії.
У найпростішій формі м'язи властиві і деяким найпростішим тваринам, особливо інфузоріям і грегарінам; в ектоплазмі їх відокремлюються особливі найтонші волоконця (міонеми), що володіють здатністю скорочуватися (здатність скоротливості властива взагалі живій протоплазмі, але там скорочення не відбуваються неодмінно в одному певному напрямку). У багатоклітинних для утворення елементів м'язової тканини служать вже особливі клітини (м'язові клітини, або міобласти), в протоплазмі яких і розвиваються тонкі веретеноподібні або ниткоподібні м'язові волоконця, або фібрили, які служать основним елементом м'язової тканини і відповідають міонемам найпростіших.

1. Утворення та форма м'язового волокна

Клітини епітелію багатьох кишковопорожнинних можуть зберігати свій епітеліально-поверхневий стан, але утворювати в основі м'язове волокно (це так звані епітеліально-м'язові клітини), в інших кишковопорожнинних (або навіть у тих же, але в інших частинах тіла) клітинки, що утворюють м'язове волокно, лежать глибше, під верхнім шаром епітелію. Збільшення товщини м'язового шару (а разом з тим і сили його) досягається у кишковопорожнинних тим, що шар фібрил утворює складки; складки ці можуть навіть зовсім відокремлюватися від зовнішнього епітелію, причому виходять пучки фібрил, що захоплюють всередині клітини, якими вони були утворені.
Таке ж по суті походження значної частини м'язових волокон представників інших типів. Утворення м'язової речовини може відбуватися різним чином, причому протоплазма клітини, що утворює м'язове волокно (міобласти), з її ядром може зберігатися в більшій чи меншій мірі: м'язові фібрили можуть розвиватися на одній стороні міобласти або оточувати його частково або з усіх сторін. Окремий міобласти може виробляти лише одну фібрилу або цілий пучок їх.
Міобласти разом з його фібрилами носить назву м'язового волокна; з останніх і складаються м'язи. М'язові фібрили бувають то однорідні на всій своїй протяжності, то складаються з окремих м'ясних частинок, причому фібрила отримує видиму під мікроскопом поперечну смугастість внаслідок чергування частинок, які сильніше заломлюють світло, з тими, що менше заломлюють.
Поперечносмугасті фібрили одного м'язового волокна розташовані таким чином, що м'язові частинки утворюють пластинки (поперечні по відношенню до всього м'язовому волокну), а проміжна речовина становить пластинки, що чергуються з першими. Діючи різними реактивами на поперечносмугасте м'язове волокно, ми можемо викликати розпад його або на волоконця (наприклад, дією спирту), або на поперечні пластинки (дією шлункового соку) і м'ясні частинки.
Посмуговані м'язові волоконця зустрічаються вже у найпростіших і кишковопорожнинних, взагалі ж поперечносмугасті волокна зустрічаються там, де м'язи здійснюють більш енергійні, швидкі скорочення.
У суставчатоногих не тільки м'язи органів руху, а й м'язи стінок кишечника поперечносмугасті, у молюсків всі м'язи гладенькі, у хребетних м'язи скелетні і взагалі довільні, а також м'язи серця поперечносмугасті, м'язи більшої частини кишкового каналу, кровоносних судин та інших нутрощів – гладенькі.
 Форма м'язових волокон як гладеньких, так і поперечносмугастих, зазвичай, веретеноподібна або циліндрична, рідше розгалужена на кінцях (наприклад у товщі тіла гребневиків) або утворює сітку (наприклад, в м'язі серця хребетних, в кишечнику деяких суставчатоногих).
М'язове волокно може містити в протоплазмі одне або багато ядер; множення їх відбувається, наскільки відомо, не шляхом злиття декількох міобластів для утворення м'язового волокна, а шляхом ділення первісного ядра міобласти.

2. Характеристика та функції посмугованих (поперечносмугастих) м’язових волокон

У хребетних скелетні м'язи складаються з поперечносмугастих волокон, в яких можна відрізняти:
1) зовнішню однорідну оболонку (сарколему),
2) поперечносмугасту волокнисту речовину,
3) численні ядра із залишками протоплазми міобласти.

Крім того помічається спеціальне нервове закінчення у вигляді скупчення протоплазми з ядрами під сарколемою, до якого входить гілочка рухового нерва.

Товар был добавлен в наш каталог 25 Май 2011 г.
Отзывы
Консультант
 (096)758-93-52
 (095)727-61-02
ICQ:  363886616
Вход
E-Mail:
Пароль:
Регистрация
Забыли пароль!
Корзина
Перейти
Корзина пуста
Мы принимаем
Новинки
Перейти
Зовнішньоекономічні зв’язки України
Зовнішньоекономічні зв’язки України

Добавить в Корзину 50.00 грн.
Реферат на тему: "Зовнішньоекономічні зв’язки України"     Зміст Вступ 2 Зовнішньоекономічні зв’язки України 2 Висновки 7 Використана література 7 Вступ  ...
Отзывы
Перейти
Написать отзывНапишите Ваше мнение о работе!
 

www.hifiaudio.com.ua