Разделы
Работы на заказ
Готовые работы

Показать все работы
Информация
Свяжитесь с нами
Карта сайта
Выполняемые дисциплины
Способы оплаты
Цены и сроки
Гарантии
Вакансии
Репетитор по химии, кандидат хим. наук, Киев
Свежие новости
Програмове навчання

Професіограма продавця

Професіограма менеджера

Суть відтворення, його основні елементи та види

Правові основи забезпечення зайнятості вивільнюванних працівників

Новости
Учебные материалы
Статьи
Быстрый поиск
 
Введите слово для поиска.
Расширенный поиск
Поиск по названию
АБВГДЕЁЖ
ЗИЙКЛМНО
ПРСТУФХЦ
ЧШЩЭЮЯ
Поиск в новостях:  
Фізико-механічні властивості іонітів Дата: 01 Май 2011 г. 

Для загальної оцінки якості йонообмінних сорбентів, що виготовляються в промислових чи напівпромислових масштабах,  методи визначення багатьох показників уніфіковані у вигляді, що відповідає ГОСТу. Вихідним є ГОСТ 10896 – 78 “Иониты. Подготовка к испытанию”. Іоніти почергово піддають обробці в динамічних умовах розчинами хлоридної кислоти і натрій гідроксиду для видалення органічних і мінеральних домішок. При цьому контролюють повноту видалення органічних речовин, йонів феруму, повноту відмивання дистильованою водою кислот і лугів. Відмиті іоніти зберігають у вигляді водної суспензії у щільно закритому посуді.

ГОСТ на методи дослідження не дає певної характеристики і перспектив по застосуванню іонітів. В даних ГОСТах (особливо для визначення динамічної обмінної ємності іонітів) відображаються вимоги головного користувача йонообмінних сорбентів – водопідготовки в енергетиці.

Промислові та експериментальні зразки іонітів виготовляють у вигляді сферичних гранул чи зерен неправильної форми, розміром від 0,3 до 2 мм. Великі розміри мають гранули, що виготовляються промисловістю для технологічних цілей. Крім того, іоніти виготовляють у вигляді йонообмінних паропластів, кілець, трубок. Подрібненням звичайних зерен чи спеціальним синтезом одержують іоніти з розміром частинок менше 0,1 мм. Володіючи високими кінетичними характеристиками в реакціях йонообміну, дрібнозернисті іоніти дозволяють здійснювати механічне очищення розчинів чи газів від дисперсних частинок.

В останні роки широко застосовуються формовані композиції на основі йонообмінного матеріалу, серед яких значне місце займають йонообмінні мембрани у вигляді еластичних листів товщиною 0,1 – 1 мм. Технологічно простіше виготовляти гетерогенні мембрани пресуванням у гарячих формах подрібненого іоніту, змішаного з еластичним високополімерним зв’язуючим. Для надання достатньої механічної міцності гомогенні мембрани обгортають сіткою чи тканиною із синтетичних волокон.

Особлива увага приділяється виробництву йонообмінних волокон і текстильних виробів на їх основі. Їх одержують як хімічною обробкою полімерних волокон, так і приєднанням до них кислотних чи основних функціональних груп.

Окремий клас йонообмінних матеріалів (рідкі іоніти), є розчинами алкілфосфатних чи карбонових кислот (катіоніти), а також амінів (аніоніти) в неполярних розчинниках – бензолі, керосині. Основним недоліком рідких іонітів, що містять в карбоновому ланцюгу 10 – 20 атомів Карбону, є відносно велика розчинність, що утруднює їх використання як екстрагентів. В цьому відношенні більш переважають стійкі суспензії дрібних фракцій іонітів.

Показов:970
Комментарии: 0

Отзывы Написать отзыв
Консультант
 (096)758-93-52
 (095)727-61-02
ICQ:  363886616
Вход
E-Mail:
Пароль:
Регистрация
Забыли пароль!
Корзина
Перейти
Корзина пуста
Мы принимаем
Новинки
Перейти
Комплексна країнознавча характеристика США
Комплексна країнознавча характеристика США

Добавить в Корзину 21.00 грн.
Зміст Вступ 3 1. Географічне розташування, природно-кліматичні умови і сировинні ресурси, найбільші міста, структура транспортних сполучень 4 2. Історичні витоки та основні етапи розвитку нації ...
Отзывы
Перейти
Фізична підготовка в системі фізичного вдосконалення людини
Класс ..
5 из 5 звёзд!
 

www.hifiaudio.com.ua