Разделы
Работы на заказ
Готовые работы
  Дипломные работы
  Контрольные работы
  Контрольные работы по педагогике
  Контрольные работы по праву
  Контрольные работы по экономике
  Курсовые работы
  Курсовые работы по английской филологии
  Курсовые работы по прокатному и волочильному производству
  Курсовые работы по химии
  Лекции по педагогике
  Рефераты
  Рефераты по биологии
  Рефераты по ветеринарии
  Рефераты по зарубежной литературе
  Рефераты по информатике
  Рефераты по истории
  Рефераты по культорологии
  Рефераты по педагогике
  Рефераты по политологии
  Рефераты по физическом воспитании
  Рефераты по физкультуре
  Рефераты по химии
  Рефераты по экологии
  Рефераты по экономике
  Творческие работы по государственном управлении
  Тесты по психологии
  Рефераты по философии
  Рефераты по психологии
  Рефераты по украинской филологии
  Курсовые работы по психологии
  Бакалаврские работы по физическом воспитании
  Курсовые работы по экономике

Показать все работы
Информация
Свяжитесь с нами
Карта сайта
Выполняемые дисциплины
Способы оплаты
Цены и сроки
Гарантии
Вакансии
Репетитор по химии, кандидат хим. наук, Киев
Свежие новости
Програмове навчання

Професіограма продавця

Професіограма менеджера

Суть відтворення, його основні елементи та види

Правові основи забезпечення зайнятості вивільнюванних працівників

Быстрый поиск
 
Введите слово для поиска.
Расширенный поиск
Поиск по названию
АБВГДЕЁЖ
ЗИЙКЛМНО
ПРСТУФХЦ
ЧШЩЭЮЯ
Предыдущая работа  Товар 6 из 9 категория Рефераты по биологии  Следующая работа
Кровотечі: класифікація та допомога
[125]
16.00 грн.
На печать  Сообщите своим друзьям и близким о нашем магазине  Написать отзыв о работе

Кровотечі.
Кровотеча – втрата крові з кровоносної системи. Кров може спливати з кровоносних судин всередину організму або назовні, або з природних отворів, таких як піхва, рот, ніс, анальний отвір, або через пошкодження шкіри. Зазвичай, здорова людина може пережити крововтрату в 10-15% об'єму крові без будь-яких медичних ускладнень. Донори здають 8-10% об'єму крові.

Класифікація кровотеч.

За напрямком струму крові

Явна

Кровотечу називають явною, якщо кров надходить у зовнішнє середовище, і внутрішньою, якщо вона надходить у внутрішні порожнини організму або порожні органи.
Внутрішня
Внутрішня кровотеча – кровотеча з порожнини організму, сполучених із зовнішнім середовищем – шлункова кровотеча, кровотеча зі стінки кишечника, легенева кровотеча, кровотеча в порожнину сечового міхура і т.д.
Зовнішня
Зовнішньою кровотечу називають тоді, коли кров виливається з пошкоджених судин слизових оболонок, шкіри, підшкірної клітковини, м'язів. Кров безпосередньо потрапляє в зовнішнє середовище.
Прихована
Кровотеча називається прихованою у разі крововиливу в порожнинах тіла, які не сполучені з зовнішнім середовищем. Це плевральна, перикардіальна, черевна порожнини, порожнини суглобів, шлуночків мозку, межфасціальні проміжності і т.д. Найбільш небезпечний вид кровотеч.
За пошкодженою судиною
У залежності від того, яка судина кровоточить, кровотеча може бути капілярною, венозною, артеріальною і паренхіматозною. При зовнішній капілярній кров виділяється рівномірно з усієї рани (як з губки); при венозній вона випливає рівномірним струменем, має темно-вишневе забарвлення (у випадку ушкодження великої вени може відзначатися пульсування струменя крові в ритмі дихання). При артеріальній, кров, що виливається, має яскраво-червоний колір, вона б'є сильним переривчастим струменем (фонтаном), викиди крові відповідають ритму серцевих скорочень. Змішана кровотеча має ознаки як артеріальної, так і венозної.
Капілярна
Кровотеча поверхнева, кров за кольором близька до артеріальної, виглядає як насичена червона рідина. Кров витікає в невеликому обсязі, повільно. Так званий симптом «кривавої роси», кров з'являється на ураженій поверхні повільно у вигляді невеликих, повільно зростаючих крапель, що нагадують краплі роси або конденсату. Зупинка кровотечі проводиться з допомогою тугого бинтування. При адекватній згортувальній здатності крові проходить самостійно без медичної допомоги.
Венозна
Венозна кровотеча характеризується тим, що з рани струменіє темна за кольором венозна кров. Згустки крові, що виникають при пошкодженні, можуть змиватися струмом крові, тому можлива крововтрата. При наданні допомоги на рану необхідно накласти марлеву пов'язку або джгут (під джгут необхідно покласти м'яку прокладку, щоб не пошкодити шкіру).
Артеріальна
Артеріальна кровотеча легко розпізнається за пульсуючим струменем яскраво-червоної крові, яка випливає дуже швидко. Надання першої допомоги необхідно почати з перетискання судини вище місця пошкодження. Далі накладають джгут, який залишають на кінцівці максимум на 1 годину (взимку 30 хвилин) у дорослих і на 20-40 хвилин – у дітей. Якщо тримати довше, може наступити омертвіння тканин.
Паренхіматозна
Спостерігається при пораненнях паренхіматозних органів (печінка, підшлункова залоза, легені, нирки), губчастої речовини кісток і печеристих тканин. При цьому кровоточить вся поверхня рани. У паренхіматозних органах і печеристих тканинах перерізані судини не скорочуються, не йдуть у глибину тканини і не стискаються самою тканиною. Кровотеча буває дуже рясною і нерідко небезпечною для життя. Зупинити таку кровотечу дуже важко.
Змішана кровотеча
Виникає при одночасному пораненні артерій і вен, частіше за все при пошкодженні паренхіматозних органів (печінка, селезінка, нирки, легені), що мають розвинену мережу артеріальних і венозних судин. А також при глибокому проникаючому пораненні грудної та / або черевної порожнини.
За походженням
За походженням кровотечі бувають травматичними, викликаними ушкодженнями судин, і атравматичними, пов’язаними з їх руйнуванням будь-яким патологічним процесом чи з підвищеною проникністю судинної стінки.
Травматична
Травматичне кровотеча виникає в результаті травмуючого впливу на органи і тканини, що перевищує їх характеристики міцності. При травматичній кровотечі під дією зовнішніх чинників розвивається гостре порушення структури судинної сітки в місці пошкодження.
Патологічна
Патологічна кровотеча є наслідком патофізіологічних процесів, що протікають в організмі хворого. Причиною цього може бути порушення роботи будь-якого з компонентів серцево-судинної і згортувальної системи крові. Даний вид кровотеч розвивається при мінімальному провокуючому впливі або ж зовсім без нього.

За ступенем тяжкості

• Легка

................................ всього 8 стор.

Товар был добавлен в наш каталог 01 Май 2011 г.
Отзывы
Консультант
 (096)758-93-52
 (095)727-61-02
ICQ:  363886616
Вход
E-Mail:
Пароль:
Регистрация
Забыли пароль!
Корзина
Перейти
Корзина пуста
Мы принимаем
Новинки
Перейти
Государственная политика в области занятости (на примере Красноярского края
Государственная политика в области занятости (на примере Красноярского края

Добавить в Корзину 150.00 грн.
Курсовая работа на тему: «Государственная политика в области занятости (на примере Красноярского края)» Содержание Введение 3 ТЕОРЕТИЧЕСКАЯ ЧАСТЬ 5 1. Государственное ...
Отзывы
Перейти
Написать отзывНапишите Ваше мнение о работе!
 

www.hifiaudio.com.ua