Разделы
Работы на заказ
Готовые работы
  Дипломные работы
  Контрольные работы
  Контрольные работы по педагогике
  Контрольные работы по праву
  Контрольные работы по экономике
  Курсовые работы
  Курсовые работы по английской филологии
  Курсовые работы по прокатному и волочильному производству
  Курсовые работы по химии
  Лекции по педагогике
  Рефераты
  Рефераты по биологии
  Рефераты по ветеринарии
  Рефераты по зарубежной литературе
  Рефераты по информатике
  Рефераты по истории
  Рефераты по культорологии
  Рефераты по педагогике
  Рефераты по политологии
  Рефераты по физическом воспитании
  Рефераты по физкультуре
  Рефераты по химии
  Рефераты по экологии
  Рефераты по экономике
  Творческие работы по государственном управлении
  Тесты по психологии
  Рефераты по философии
  Рефераты по психологии
  Рефераты по украинской филологии
  Курсовые работы по психологии
  Бакалаврские работы по физическом воспитании
  Курсовые работы по экономике

Показать все работы
Информация
Свяжитесь с нами
Карта сайта
Выполняемые дисциплины
Способы оплаты
Цены и сроки
Гарантии
Вакансии
Репетитор по химии, кандидат хим. наук, Киев
Свежие новости
Програмове навчання

Професіограма продавця

Професіограма менеджера

Суть відтворення, його основні елементи та види

Правові основи забезпечення зайнятості вивільнюванних працівників

Быстрый поиск
 
Введите слово для поиска.
Расширенный поиск
Поиск по названию
АБВГДЕЁЖ
ЗИЙКЛМНО
ПРСТУФХЦ
ЧШЩЭЮЯ
Предыдущая работа  Товар 9 из 12 категория Творческие работы по государственном управлении  Следующая работа
Депресивні території як об'єкт антикризового управління
[114]
51.00 грн.
На печать  Сообщите своим друзьям и близким о нашем магазине  Написать отзыв о работе

Вступ

Сильні регіони - сильна держава. Тільки на цих принципах будується конструктивна ефективна державна політика. Поглиблення диспропорцій у соціальному й економічному розвитку регіонів диференціює громадян нашої країни в забезпеченні достатнього життєвого рівня. Тому проведення активної державної регіональної політики шляхом стимулювання розвитку регіонів забезпечить пом'якшення соціальних і економічних нерівностей в їх розвитку, що надасть можливості не порушувати права громадян, зазначені у Конституції України.
Нашій державі у спадок від Радянського Союзу залишилася система галузевого управління, за якої регіони розглядалися як об'єкти соціально-економічних відносин. З часу здобуття незалежності Україна стала на новий шлях взаємовідносин з регіонами. Трансформація системи ведення господарства у ринкові відносини перетворили регіони із об'єктів на суб'єкти господарювання. Однак через сукупність об'єктивних і суб'єктивних причин, і передусім суто економічних проблем, вона не мала можливості на розробку сучасної концепції державної регіональної політики. За темпів скорочення промислового і сільськогосподарського виробництва, інвестицій та розриву економічних зв'язків, падіння ВВП, що мали місце у перші роки незалежності, годі було сподіватися на відпрацювання варіантів децентралізації управління, проведення інших територіальних реформ. Відсутність досвіду здійснення трансформаційних перетворень адміністративно-командної системи управління на ринкову призвело до значної кількості помилок на цьому шляху.
Тому регіональна політика має бути спрямована на згладжування нерівномірностей розвитку територій України і полягати в диференційованому підході держави до регіонів з різними соціально-економічними проблемами. Необхідно виділити не тільки точки росту, а й точки депресії, для яких держава створює відповідні умови розвитку.
Нерівномірність регіонального розвитку і суттєва диференціація рівня життя мешканців по території країни створюють передумови для соціальної напруги в суспільстві, загрожують її територіальній цілісності та стримують динаміку соціально-економічного зростання країни, уповільнюють й знижують ефективність ринкових перетворень. За цих обставин державна регіональна політика повинна бути націлена на створення умов підвищення конкурентоздатності регіонів як основи динамічного розвитку та зменшення значних диспропорцій між ними у продуктивності, зайнятості та стандартами життя.

1. Визначення категорії „депресивний регіон”

В Україні є 27 регіонів, серед яких такі, які, на жаль, не в змозі забезпечити навіть мінімальні умови для нормального життя населення цих територій. З моменту включення механізму ринкової конкуренції, що розділили регіони за конкурентними перевагами і недоліками, виявилася різна здатність адаптації до ринку регіонів із різною структурою економіки, що спричинило появу так званих депресивних регіонів.

Оскільки в даному понятті присутнє слово „депресивний”, необхідно враховувати той сенс, який традиційно в нього вкладається. Так, у вітчизняній і зарубіжній економічній теорії депресія (depression) – „ситуація, для якої характерні падіння виробництва, тенденція до зниження цін і зростання безробіття... Характеризується кумулятивним процесом, при якому падіння попиту (інвестиційного і споживчого) спричиняє за собою зниження виробництва і веде до зменшення використання ресурсів, що в свою чергу підтримує попит на низькому рівні...” [3, 99].................................................. всього 17 стор.

Товар был добавлен в наш каталог 15 Февраль 2011 г.
Отзывы
Консультант
 (096)758-93-52
 (095)727-61-02
ICQ:  363886616
Вход
E-Mail:
Пароль:
Регистрация
Забыли пароль!
Корзина
Перейти
Корзина пуста
Мы принимаем
Новинки
Перейти
Дипломная работа 
Управляющий гостинично-ресторанным бизнесом
Дипломная работа Управляющий гостинично-ресторанным бизнесом

Добавить в Корзину 400.00 грн.
ВВЕДЕНИЕ 4 РАЗДЕЛ 1. СУЩНОСТЬ И ХАРАКТЕРИСТИКА ГОСТИНИЧНОЙ ИНДУСТРИИ 7 1.1. Общая характеристика мирового гостиничного хозяйства. Тенденции развития 7 1.2. Требования к номерному фонду ...
Отзывы
Перейти
Написать отзывНапишите Ваше мнение о работе!
 

www.hifiaudio.com.ua